top of page

שיתופים, המלצות, חוות דעת.

בתור בוגר שני קורסי אימפרוביזציה (מתחילים ומתקדמים), אני ממליץ בחום לכל אחד ואחת על לקיחת חלק בקורסים אלה. נהניתי מכל רגע, רכשתי מיומנויות שונות ומגוונות – היכולת והביטחון לעמוד על במה ולנאום מול קהל, לאלתר, לעבוד בקולקטיב ועוד. האווירה במפגשים היא אווירה סוחפת של כיף ועשייה תוך שיתוף פעולה יוצא מן הכלל בין המשתתפים. בנוסף, ברצוני להודות מכל הלב למדריכה המדהימה הילה ה"סגיב" על היחס האישי והאמפתיה שנתנה לי, על שהצליחה לחזק את התכונות החזקות שלי ולשפר את הנקודות החלשות יותר. תודה על הסדר ועל הארגון של ההצגות, על ההנחיה והתמיכה בכל רגע נתון.

 

​יבגני ברעם, מהנדס תהליך 

 

לקחתי חלק בסדנת האימפרוביזציה של הילה (התותחית) במהלך שני סמסטרים בשנה ג' לתואר הראשון.

מכירים את זה שאתם מחכים למשהו כל השבוע ונהנים מכל רגע שלו וממש מתבאסים שהוא נגמר? הגעתם למקום הנכון.

כל אחד מחברי הסדנה בא לדעתי ממניעים אחרים, מה שמביא לכך שלמעשה מגיעים לסדנה אנשים שונים ולפעמים אפילו משונים (בקטע טוב...),דבר שהופך את הסדנה ליותר מעניינת ומגוונת. בין השאר תמצאו שם לפעמים סבתות, כן, סבתות, רציני- שיקרעו אתכם מצחוק ויהפכו את החוויה לאפילו יותר מיוחדת.

באופן אישי, אני מרגיש שהסדנה מאוד תרמה לי לביטחון בעמידה מול קהל, פועל יוצא של הסדנאות בכלל ובפרט של שני המופעים שהיו בסוף הסמסטרים. חשוב להדגיש שלא כולם נלהבים באותה המידה ממופע הסיום, כל אחד מסיבותיו שלו, ולכן יוצא שיש כאלה שמעדיפים לשבת במופע בקהל- וזה בסדר גמור. כתבתי את זה כדי שאנשים שלא רוצים להופיע לא ימנעו מלהגיע לסדנה רק בגלל מופע הסיום.

ללא ספק, השעתיים האלה בשבוע היו פורקן ענק, שילוב מופלא של השתטות ושחרור ובכי מרוב צחוק, לצד למידה, היכרות עם אחלה אנשים, התפתחות אישית והרבה עבודה מול עצמך. פרט חשוב נוסף זה הרבה פרגון הדדי ופידבקים משאר חברי הקבוצה.

 

כמה מילים על הילה. לא כי היא ביקשה...פשוט בא לי לכתוב. הילה היא מורה מאוד מיוחדת. מצד אחד, מקצועית מאוד ומציבה סטנדרטים גבוהים, מאוד יסודית, עקבית, זוכרת כל פיפס שקרה לכל אורך השנה, יודעת לאזן בין פרגון לביקורת בונה שאותה היא נותנת בצורה יצירתית ורגישה. מצד שני, הילה מאוד קשובה לחברי הקבוצה, היא אמנם מגיעה עם לו"ז מאוד מסודר אבל הסדנאות מאוד דינמיות וספונטניות והיא דואגת תמיד לשאול איזה תרגיל אהבנו יותר או פחות ומשנה תוך כדי את השיעור בהתאם להתפתחויות ולהרגשות שלנו. הילה תמיד משדלת אותנו לחרוג מעבר לזמן הרשמי, ללא תוספת תשלום ועל חשבון זמנה הפנוי, פשוט כי אכפת לה וכי לדעתי היא מאוד נהנית בעצמה מהסדנאות ולא רוצה שהשיעור יגמר.

 

אני יכול לומר בהחלט שלאורך השנה ראיתי איך אנשים נפתחים ממפגש למפגש, משתחררים, ומורידים הרבה מחסומים ומסכות. מי שעוד לא נפל לו האסימון- אני מאוד ממליץ על הסדנה ובטוח שלו הייתי נשאר בבש הייתי ממשיך בה לנצח.

לתימנים שביניכם- יש שיעור ניסיון בחינם(:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        אייל זיידה

אני עשיתי סדנאות אלתור אצל הילה במשך כמה שנים ברצף. וזה מ-2 סיבות: כיף וכיף. ממליץ לכולם בחום. אבל יש גם סיבה שלישית: בנוסף לכיף, הכלים שמקבלים בסדנאות הללו נשארים איתך ותורמים רבות גם מחוץ למסגרת המשחק. זה גמישות, יכולת לתקשר עם כל אחד בכל רמה, שחרור מלחץ שהצטבר במשך השבוע ועוד. ממליץ בחום גם על הילה בתור מנחה וגם על הסדנאות מבחינת התוכן!

                                                                                                                   בוריס הרצברג, איש מכירות בתחום ההייטק

value. quality care. convenience.

bottom of page